Koupaliště Kunovice

Kunovické koupaliště se nachází na východní straně katastru v klidné části města. V areálu se nachází dva bazény. Plavecký bazén o rozměrech 50 m x 20 m s maximální hloubkou 5 m (pod desetimetrovou skokanskou věží). Návštěvníci koupaliště v Kunovicích tak mají dnes již ojedinělou možnost skoků z desetimetrového skokanského můstku. Pro naše nejmenší zde naleznete druhý bazán kruhového tvaru s maximální hloubkou vody 30 cm. Ve velkém bazénu mohou převážně starší děti využít rovněž nafukovací atrakci se skluzavkou.

 

koupaliste kunovice

 

Číst dál...

Koupaliště Vnorovy

Koupaliště ve Vnorovech bývá pro návštěvníky v provozu v letních měsících červenci a srpnu.

Na koupališti má návštěvník k dispozici velký plavecký bazén a menší bazén pro neplavce s atrakcemi pro děti a také brouzdaliště pro nejmenší.

K opalování a odpočinku zde naleznete dostatek místa na přilehlé travnaté ploše.

Ke sportovnímu vyžití slouží minifotbal a dva volejbalové (nohejbalové) kurty.

 

koupaliste vnorovy 001

Číst dál...

Koupaliště Dubňany

Na městské koupališti v Dubňanech má návštěvník k dispozici velký plavecký bazén 50 m, menší bazén pro neplavce 20 m s řadou atrakcí pro děti (skluzavky, vodotrysk, gejzír..), brouzdaliště pro nejmenší. Pro starší děti a dospělé je určen tobogán a poměrně strmá skluzavka. K opalování a odpočinku slouží travnatá plocha. Je také možno zahrát si stolní tenis, plážový volejbal, nebo nohejbal. K občerstvení poslouží restaurace s teplou kuchyní a bufet.

 

pohled koupaliste dubnany

Číst dál...

Koupaliště Koryčany

Ke koupání jsou k dispozici 2 bazény. Bazén pro plavce o rozměrech 50x21m a hloubkou 1,3 m s průměrnou teplotou vody 22 ºC. Malé brouzdaliště pro děti o rozměrech 7,7x12x0,3m s průměrnou teplotou vody 22 °C. Dále máme k dispozici 3 beachvolejbalové hřiště pro individuální využití, plochu pro odpočinek a sportovní aktivitu 12 000 m² a volné WIFI připojení.

 

koupaliste korycany 001

Číst dál...

Aquapark Uhřice

Areál aquaparku s kapacitou více než 500 návštěvníků je situován na severním konci vesnice. Jeho přesná poloha viz níže. Aquapark je tvybaven zvedacím zařízením pro přístup imobilních osob do bazénu.

 

aquapark uhrice 001


V aquaparku Uhřice můžete strávit příjemné chvíle odpočinku v horkých letních měsících. Prostředí je příjemné, stejně tak jako ceny.

Číst dál...