Chata na Lučině

chata lucina 001Pronájem plně vybavené chaty u přehrady Lučina v lokalitě Jiříkovec v katastrálním území Tvarožná Lhota. Chata se nachází 10 min. chůze od přehrady v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Kromě koupání je okolí vhodné pro pěší turistiku a cykloturistiku, návštěvu některého z center Moravského Slovácka, pověstných vinných sklípků, nebo třeba návštěvu plavební cesty Baťův kanál.

K dispozici je elektřina, teplá i studená voda, toaleta, koupelna s vanou a umyvadlem, plně vybavená kuchyň, uzamykatelná garáž, venkovní i vnitřní posezení, vnitřní krb, venkovní gril, televize a další.

Číst dál...

Penzion Baťův kanál ve Veselí nad Moravou

Penzion s rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí jen pár kroků od Baťova kanálu. Pěšky se v létě návštěvníci dostanou za pár minut ke koupališti, parku, do hvězdárny, ale i do centra města, kde je řada možností k nákupům.

 

penzion batuv kanal

Foto zdroj: Penzion Baťův kanál

 

Moderní penzion hostům nabízí pět komfortních apartmánů. Každý z nich má rozlohu padesát metrů čtverečních a mohou se zde ubytovat čtyři osoby. Všechny apartmány mají vlastní vstup, travnatou předzahrádku a místo pro zaparkování auta. Parkovné je zdarma.

Číst dál...

Autokempink Strážnice

Autokempink slouží v hlavní rekreační sezoně letních prázdninových měsíců převážně k týdenním rekreačním pobytům, zvláště je vhodný pro rodiny s dětmi. Mimo prázdninovou rekreační sezonu je autokempink využíván k ubytování zájezdů spojených většinou s návštěvou Strážnice a jejich kulturních památek a případně návštěvou vinných sklepů v sousedním Petrově nebo ve Bzenci. Pro cyklisty je k dispozici uzamykatelná úschovna kol.

 

 

Číst dál...