Penzion Baťův kanál ve Veselí nad Moravou

Penzion s rodinnou atmosférou se nachází v klidném prostředí jen pár kroků od Baťova kanálu. Pěšky se v létě návštěvníci dostanou za pár minut ke koupališti, parku, do hvězdárny, ale i do centra města, kde je řada možností k nákupům.

 

penzion batuv kanal

Foto zdroj: Penzion Baťův kanál

 

Moderní penzion hostům nabízí pět komfortních apartmánů. Každý z nich má rozlohu padesát metrů čtverečních a mohou se zde ubytovat čtyři osoby. Všechny apartmány mají vlastní vstup, travnatou předzahrádku a místo pro zaparkování auta. Parkovné je zdarma.

Součástí apartmánů je vybavená kuchyňka a sociální zařízení. V každé kuchyňce se nachází lednice, mikrovlnná trouba, vařič a nádobí. V koupelně mají hosté k dispozici sprchový kout, v pokoji TV a klimatizaci. Na venkovní terase lze využít k odpočinku zahradní nábytek. Máte možnost zapůjčit si gril. Přízemní apartmány jsou bezbariérové. Nejmenší mají k dispozici dětský koutek. U penzionu je bazén. Hosty mohou doprovázet také jejich čtyřnozí přátelé.

 

penzion batuv kanal 03

Foto zdroj: Penzion Baťův kanál

 

V areálu přístavu, kde se nachází penzion a informační centrum s velkou, zastřešenou terasou je navíc možné stanovat a kotvit lodě. V sezóně je o ubytování a nabízené služby mimořádný zájem. Pokud chcete mít ubytování jisté, je vhodné včas si požadovaný termín rezervovat.

 

penzion batuv kanal 02

Foto zdroj: Penzion Baťův kanál

 

Více informaci na www.penzion-batuvkanal.cz

 

 Mapa pro lepší orientaci: