Areál Halda v Boršicích u Buchlovic

Pro všechny, kteří mají rádi zvířátka, pro rodiče s dětmi a pro cyklisty, pro milovníky přírody, pro ty kteří se chtějí dbře najíst, pro ty všechny je určen zážitkový areál Hospůdka a farma na Haldě.  Areál naleznete v klidném prostředí u rybníka Halda. Můžete k němu přijet autem, dojít pěšky, dojet na kole nebo na koni.

 

na halde borsice 

 

 Ve stylovém prostředí klimatizované nekuřácké restaurace můžete poobědvat, povečeřet, nebo uspořádat oslavu. Celoročně, každý den nabízí restaurace polední menu, hotová jídla, domácí kuchyni, místní speciality plzeňské pivo. Ochutnat můžete rovněž z široké nabídky přívlastkových vín. Dolní patro restaurace, sociální zařízení, zahrádka i farma mají bezbariérový přístup. Pejsci jsou v restauraci vítáni. V létě mají hosté k disozici venkovní posezení až pro 100 osob. Penzion, který je součástí areálu nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky.

 

na halde restaurace

 

Pro milovníky rybolovu je určen soukromý rybářský revír – rybník Halda, který má rozlohu 2,3 ha a je bohatě zarybněn. Osádku tvoří kapři, amuři, štiky, candáti, sumci, jalci, jeseteři, okouni, pstruzi a další.

 

na halde rybolov

 

V areálu si můžete koně nejen prohlédnout, ale rovněž absolvovat výcvik, nebo si pronajmout jízdárnu.
Pro začínající či nezkušené jezdce nabízí možnost výuky na koni na pískové jízdárně pod vedením cvičitele. Jezdecké zkušenosti můžete doplnit o teoretickou část výuky. Možnost volby výstroje anglické či westernové.

 

na halde farma

 

Na farmě si můžete prohlédnou řadu zvířátek jako jsou kočky, morčátka, králíky, mini prasátka, kozy, ovce, domácí prasata, kravička, husy, kachny, slepice, divoká prasata a v neposlední řadě koníci.

 

na halde farma 002

 

Pro děti je na Haldě k dispozici dětské hřiště s pískovištěm, skluzavkou a prolézačkami, domečkem, sjezdovou dráhou, vodními atrakcemi, vodním dělem, houpačkami a bezpečnou trampolínu Spring free.

 

na halde hriste

 

Mapa pro lepší orientaci, kde areál Halda naleznete:

 

 

 Více informací naleznete zde.