Stezka korunami stromů - 3D bludiště Hodonín

Ve 3D bludišti v Hodoníně na návšvštěvníka čeká adrenalinová atrakce připomínající pavoučí sítě situovaná do korun vrostlých dubů. Tvůrci atrakce se nechali inspirovat blízkostí ZOO, vstup do zologické zahrady Hodonín je přímo naproti 3D bludiště, a přispůsobili grafiku této atrakce světu zvířátek.

 

 3d bludista hodonin 02

 

Konstrukce je třípatrová, rozčleněná podle obtížnosti. Nejvyšší patro se nachází ve výšce až deseti metrů. Jednotlivá patra propojují průlezové domky, pokud někomu vyšší patro nevyhovuje obtížností, může se snadno vrátit do nižšího patra. Celková délka lávek, je přibližně 190 metrů. Malí i velcí návštěvníci si mohou vyzkoušet variabilní množství tras podle svých schopností a odvahy. V některých úsecích se může zapotit i nejeden dospělý návštěvník. Takovým příkladem může být průlezový koš v nejvyšším a tedy nejobtížnějším úseku bludiště, při jehož zdolávání se lidem naskytne přímý pohled do desetimetrové hloubky. Ale nebojte se většina dětí, které jsem v těchto místech potkal, hbytě prolezla i toto částí.

Základní informace:

  • Kapacita 200 návštěvníků
  • Blízkost ZOO
  • Doporučný věk návštěvníků: od 3 let (do šesti jen s doprovodem dospělého)

 

Vstupné:

Základní vstupné: 90 Kč
Dítě: 3-6 let + doprovod 150 Kč
Rodina 2 děti + 2 dospělí: 300 Kč
Skupina nad 20 osob: 70 Kč/osoba

 

Stezka v korunach stromu hodonin 001

 

Provozní doba:

Červen: PO-PÁ 9-19 SO-NE 9-20

Červenec, srpen: PO-NE 9-19

Září, říjen: PO-PÁ 14-19 * (dle domluvy 9-14) SO-NE 9-19 *pro skupiny, školy, školky

 

Oficiální video:

zdroj : youtube.com

 

Adresa:


3D bludiště Hodonín, s.r.o.
U Zoo
695 01 Hodonín

www: www.3dbludistehodonin.cz

 

Fotogalerie:

 

Stezka v korunach stromu hodonin 003Stezka v korunach stromu hodonin 004Stezka v korunach stromu hodonin 005Stezka v korunach stromu hodonin 006 

 

Mapa pro lepší orientaci: