Přístav Napajedla Pahrbek

Přístav Pahrbek Napajedla naleznete na levém břehu řeky Moravy u rekreačního centra Pahrbek na jižním okraji města Napajedla. Pohodlné nastupování a vystupování z různých typů plavidel umožňují tři různé výšky přístavní hrany betonového mola. Přístaviště je plně bezbariérové a umožňuje přístup tělesně postiženým.

pristav pahrbek napajedla

Přístaviště je určeno k rekreačním účelům a především ke krátkodobému kotvení plavidel. Přístavní molo je vybaveno prvky k bezpečnému vyvázání plavidel různých typů. 

Lokalita v okolí přístaviště Pahrbek prošla před sezónou 2011 rozsáhlou modernizací a nyní nabízí široké možnosti k aktivnímu odpočinku a i příjemné relaxaci.

V rekreačním areálu (na slepém rameni řeky Moravy) můžete využít nabídku půjčovny šlapadel, zúčastnit se plavby z přístaviště anebo využít oblíbenou cyklostezku podél řeky Moravy. Návštěvníci mají k dispozici 18-ti jamkové minigolfové hřiště v příjemném prostředí okrasné zahrady s jezírkem. Nedaleko se nachází bar s bohatou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů.
Pro návštěvníky je v areálu možnost využití táborového ohniště, houpačky, můžete si zahrát pink-ponk, nebo na víceúčelovém hřiště - beach volejbal, beach nohejbal, petanque a další hry.

pahrbek napajedla pohled na plazFoto: Kemp Pahrbek - pláž

Kapacita restaurace v areálu pahrbek je cca 100 osob. Nabízí možnost rychlého občerstvení a posezením na venkovní terase s výhledem na vodní hladinu slepého ramene.
Otevřeno je zde za příznivého počasí od devíté hodiny ranní nejméně do 20 hodin večer. Můžete zde využít nabídku čerstvých polévek i hotových jídel.

pristav pahrbek terasa

Foto: Restaurace - venkovní posezení - kapacit cca 100 osob.

Majitelé přístavní karty mohou v přístavišti dobýt akumulátory na svých plavidlech. Slepé rameno v areálu Pahrbek je hojně využíváno ke koupání. 

Pahrbek chatky

Foto: Kemp Pahrbek Napajedla - chatky

 

Vybavenost přístaviště a přilehlého areálu Pahrbek:

  • Pevné mola určená k vyvazování plavidel.
  • Parkování
  • Toalety
  • Půjčovna šlapadel (na slepém rameni)
  • Sprcha - poplatek.
  • Pitná voda
  • Elektrická přípojka 230V
  • WIFI

 

Adresa:

Přístaviště Pahrbek Napajedla

Pahrbek 735

763 61 Napajedla

 

Mapa pro lepší orientaci, kde se přístav nachází: